Reguliuojamas Dviratį MTB Kelių Dviratį Dviračiu Galinio vaizdo Veidrodėlis Universalus Pro Šalmą, Dviratį Veidrodis Dviračių Priedai

€2.19


Reguliuojamas Dviratį MTB Kelių Dviratį Dviračiu Galinio vaizdo Veidrodėlis Universalus Pro Šalmą, Dviratį Veidrodis Dviračių Priedai Savybės:

1.Crystal view plokščias veidrodis padeda tiksliai įvertinti atstumą daiktų už jus daug geriau nei lenkti arba išgaubtas veidrodis.

2.360° reguliavimas leidžia jums naudoti savo periferinio regėjimo tiksliai matyti viską, kas atsilieka, o ir toliau aiškiai matyti kelio į priekį.

3.Veleno ilgis vietų veidrodis ne puikus atstumas iki priekyje jūsų, todėl jis lieka pastovus, net per nelygus važiuoja.

4.Lengvai prisitvirtina prie šalmo, per mažiau nei 60 sekundžių, naudojant ultra-tvirti velcro juostelę. Tiesiog eilutė tiksliai ten, kur norite, kad jis, tada užrakinti jūsų pageidaujamo derinimo, ir baigsite! Kai užrakintas, veidrodis lieka poziciją, todėl jums niekada nereikės nerimauti apie tai vibracija, per savo važiuoja. Stovai ant tiek kairėje ir dešinėje pusėje, su lengvumu. Aprašymas:

Elemento tipas:Šalmas Veidrodis

Spalva:juoda

Ilgis:22cm Paketas:

Paketą, įskaitant:1*šalmas veidrodis

Žymos: Dviračių Veidrodėliai, Sportas Ir Pramogos, Pigiai Dviratis Veidrodėliai, Aukštos Kokybės Sporto Ir Pramogų, Dviračių Veidrodėliai.


( 5 Reitingas )

Vnt.