Universali Sąsaja Motociklo Oro Filtrai 18mm 12mm 9mm Skiedra Automobilių Kūgio Šalto Oro Įsiurbimo Filtras Turbo Ventiliacijos Karterio Alsuoklio

€0.54


Universalus super galios srauto Oro Filtras 51*59*40 Kaklas: 18mm 12mm 9mm Aukštos Kokybės Automatinis Oro Įsiurbimo Filtras

Ypatybė:

Oro indukcija effciency pagerėjo smarkiai pateikė curt.

-Didelis srautas oro filtras gali sumažinti atsparumą variklio oro įsiurbimo, ir pagerinti per laiko vienetą oro paėmimo ir matavimo efektyvumą, kai variklis veikia.

-Lengvas ir Paprastas Montavimas.

Įmontuoti:

Universalus tinka Transporto priemonėms su 18mm Oro Įleidimo angų

PASTABA:

Įsitikinkite, ar Oro Filtras, kuris tinka jūsų automobilio iki pirkimo!

Pakuotės Turinys:

1 x 18mm Oro Filtras

Oro filterrole:

Žinoma, variklio, čiulpti į daug oro, jei ore be filtravimo, dulkių sustabdytas oro yra čiulpti į cilindrą, ji paspartins stūmoklio surinkimo ir cilindrų susidėvėjimą. Didesnės dalelės patekti tarp stūmoklio ir cilindrų bus sukelti rimtas "pull-cilindrų" reiškinys, kuris yra ypač sunkių sauso smėlio darbo aplinką. Karbiuratorių arba oro filtras, montuojamas prieš įsiurbimo kolektorius, ir veikia, filtras oro, dulkių, smėlio ir užtikrinti pakankamą sumą į cilindrą, švarus oras!

CORVETTE

Žymos: Oro Filtrai & Sistemų, Automobilių Ir Motociklų Remontas, Pigaus Oro Filtrai & Sistemų, Aukštos Kokybės Automobilių Ir Motociklų, oro filtras universalus, universalus filtras, automatinis oro filtras.


( 3 Reitingas )

Vnt.