Naujo Dizaino Kūdikiams, Vaikams, Vandens Žaisti Mat Pripučiami PVC Kūdikio Pilvukui Laiko Playmat Bamblys Kūdikių Veiklos Žaisti Centro Dropshipping

€0.78


Iškilmingai pareiškiu:

Šis produktas naudoja aplinkai nekenksmingų medžiagų, CE-EN71 ataskaita, CPC sertifikatą, ES REP-Saulės, ES Atitikties Deklaracija (DECLARATI0N IŠ CONF0RMITTY -20200109) sertifikavimo. Prašome būti tikri, kad pirkti ir naudoti !!!

Aprašymas:

Pilvukas metu yra labai svarbus kuriant stiprų galvos, kaklo ir pečių raumenys, taip pat apibrėžti tam tikrų motorinių įgūdžių. Įdomus Vandens Žaisti Kilimėlis yra puikus pilvą, laikas, veikla, su šiek tiek putų žuvų vidų.

Savybės:

Tummy time veiklos centras, padeda stiprinti kūdikio nugaros, kojų, rankų ir kaklo. Vaikai vandens žaisti kilimėlis pagamintas iš tirštėti PVC nebus nuotėkio oro ar vandens. Kūdikių presai vandens motina ir juda žuvų aplink, skatinti rankų judesių koordinavimą. Tummy time kilimėlis yra puikus sensorinės stimuliacijos, motorikos, pažintinių gebėjimų ir socialinių įgūdžių. Tiesiog užpildyti kilimėlis, su vandens ir išpūsti krašto su oro, vaikai gali turėti valandas lytėjimo ir vizualiai įdomus.

Techniniai duomenys:

Produkto Stilius: iš viso 36 dizaino stilių Spalva: 36 produktai yra visos spalvos Dydis: dydis 36 produktai yra pažymėti nuotrauką funkcijos. Medžiaga: PVC Gaminio Pakuotės: Be originalo langelyje, Jei jums reikia originalo langelyje. Prašome įrašyti originalo langelyje paketo variantas, Ir pirkti. Originali dėžutė yra parduodami atskirai. Originali Dėžutė Dydis: 15x14x4.5cm Produkto infliacija: yra trys stiliai Pripūtimo gali pasirinkti

Paketų Sąrašo:

Pripučiami Kūdikių Vandeniu Kilimėlis x1

Kūdikių Vandeniu Kilimėlis: 36 Dizaino Stilių Gali Rinktis

Vandens Mat Tikrasis Vaizdas Ekrane

Žymos: Žaisti Kilimėliai, Žaislai Ir Pomėgiai, Pigūs Žaisti Kilimėliai, Aukštos Kokybės Žaislai Ir Pomėgiai, Žaisti Kilimėliai.


( 4 Reitingas )

Vnt.