Mini Belaidės "Bluetooth" Imtuvas 3.5 mm Jack Muzikos Garso Imtuvas, AUX Hands-Free Automobilio Adapteris Ausinės, Garsiakalbiai Ausinės

€1.45


Laisvų rankų įrangą Belaidžiu Automobilio "Bluetooth" Imtuvas 3.5 mm Jack AUX Adapteris Muzikos Garsiakalbis "Bluetooth" Aux Mini Garso Imtuvas, Siųstuvas Instrukcijos: Uždaryti: ilgai paspauskite vidurinį mygtuką tris sekundes kol raudonos ir mėlynos šviesos dviguba "flash" Kalbos perjungimas: Dukart spustelėkite vidurinį mygtuką, norėdami pereiti tarp Kinų ir anglų kalbomis Savybės: Lengva naudotis: Tiesiog prijunkite savo garsiakalbis arba lrį su mūsų prietaisą, iš karto paversti savo garsiakalbis arba lrį į mados belaidžio "Bluetooth" garsiakalbis arba lrį. Belaidžio Žaisti: Šalinti rūpesčius laidiniu ryšiu, belaidžiu ryšiu ir perdavimo, vartotojas gali mėgautis muzika, bet kurioje vietoje, patalpų bevielio ryšio valdymo. Nešiojamų Dizainas: Mini dydžio su clip dizaino funkcija nešiojamų gali jums atlikti juos bet kurioje vietoje norite. Parama "iPhone", "Android" telefono, kitų išmaniųjų telefonų su "Bluetooth" A2DP funkcija. Suderinama su namų stereo / garsiakalbis, automobilių muzikiniai centrai, ausines, kuris yra su 3.5 mm garso įvesties.

Specifikacija: Tipas: Bluetooth Audio Imtuvas Medžiaga: Plastikas Kiekis: 1 vnt Prekės Spalva: Black "Bluetooth" Versija: 4.1 Dažnių Diapazonas :2.4 GHz Profilis: A2DP I/O 3.5 mm female kištuko, Mini USB female uosto Maitinimas: DC 5V Įkrovimo Laikas: Apie 30 min Darbo Laikas: Apie 4 val. Dydis: 59*15*12mm

Tai yra "Bluetooth" ir Garso Imtuvas

Ji gali paversti jūsų garsiakalbių/ausinių į mados belaidžio "Bluetooth" garsiakalbis arba lrį .

Suderinamas su daugybę įrenginių, kurie yra Suderinami su įvairių 3.5 mm audio sąsaja. (Įskaitant automobilį, AUX lizdas, garsiakalbiai, ausinės, laisvų rankų įranga. "Bluetooth" prietaisai yra įvairių firminių telefonų, flatbeds, nešiojamieji kompiuteriai, ir "Bluetooth" adapterius.

Laisvomis rankomis Vairavimo

Įdėjimas šis "Bluetooth" reveiver automobilių AUX uosto , tada jūs galite mėgautis muzika ir atsiliepti į skambutį jūsų automobilį .

Ši funkcija parama "iphone", "Android" ir kitų išmaniųjų telefonų su "Bluetooth" A2DP funkcija .

Žymos: Bevielio Ryšio Adapteris, Buitinė Technika, Pigiai Bevielio Ryšio Adapteris, Aukštos Kokybės Buitinė Technika, Bevielio Ryšio Adapteris.


( 4 Reitingas )

Vnt.