Mini įrankis, avarinis plaktukas Automobilių skaldytų kristalai, glasss ir trumpą saugos diržus

€2.52


ĮRANKIS AVARINIS AUTOMOBILIŲ

-Jei tai avarijos su blokada durys ir/arba saugos diržų, įrankis Resqme Yra pažangiausius skirta whittle saugos diržai atrancados ir vieną, kuris yra varomas per pavasario patarimas nerūdijančio integruotos ir pertrauka stiklo langą.

-Iš pradžių buvo skirta asmens pagalbos, įrankis Resqme tapo labai svarbi, bet automovilista, yra mažas, lengvas ir dar galingas.

-Corta diržai, skaldytų langai, funkcijų švilpukas jūsų apačioje ir yra keychain, ką gali tarla su Raktais automobilis jums-visada būti savo sritį.

Todos mūsų kroviniai bus atlikti iš Madrido (Ispanija), tos pačios dienos (darbo), kad poveikio pirkti, visada bus atlikti iki 13: 00 val. Jis, prieš jus pirkti, yra mp pagal svarbus, kad pakeičia, nei pristatymo adresą facilitada yra teisinga, nes po apdorojo tavo paketinių, resultará neįmanoma atlikti jokių pakeitimų.

Pristatymo laikas požiūris. Šiais laikais ne visų sutampa įvairių veiksnių, kurie galėtų condicionar gerbiami pristatymo laikas principu.

-Jei turite kokių nors problemų su nemokamai arba su elementą, agradeceríamos, kad tiesiogiai susisiekti su mumis, nes VISADA suteiks jums sprendimą. Mūsų tikslas yra pasitenkinimas VISI mūsų klientai, ir neigiamą reitingų nėra solucionará jūsų nesėkmės.

Mūsų misija yra pasitenkinimas VISI mūsų klientai; mūsų garantija, km kartų jau tai, ką mes 've got. Ne bičiukai į contactarnos prieš bet kokios rūšies tikimybę.

Jei jums reikia susisiekite su mumis tai padaryti naudojant Vidaus pranešimų . Si lo prefieres, taip pat galite llamarnos al: 91 231 82 27 , tvarkaraštis iš L-V, 9: 00h-14: 00 h. Trataremos suteikti geriausias sprendimas jums gali formos grafiką ilgai dalį iš mūsų klientams patenkinti.

Žymos: Pagrindiniai Atveju Automobilis, Automobilių Ir Motociklų Remontas, Pigūs Klavišą Atveju Automobilis, Aukštos Kokybės Automobilių Ir Motociklų, Pagrindiniai Atveju Automobilis.


( 3 Reitingas )

Vnt.