Klaviatūros aksesuarai Mielas Jade GUI Šuo Didelis Asmenybės Keycap Animacinių filmų Mechaninė Klaviatūra R4 Vieno Rožinės Skaidrios Stereo PBT

€2.54


Atsargumo priemonės:

Šis produktas yra "PASIDARYK pats" serijos klavišą caps (priklauso derinys žaislas duomenys ir raktų dangteliai), nes žaislas duomenys gali turėti defektų, jei jūs nieko prieš, nereikia pirkti.

tai yra derinys žaislas, lėlė ir keycap, jungtinis tarp dviejų yra įterptas pagal klijai. Jei žaislas, lėlė nukrenta dėl transporto, prašome nesijaudinkite, pamatyti, jei yra kokių nors trumpalaikes priemones, o jei ne, prašome susisiekti kuo greičiau Šią parduotuvę, klientų aptarnavimo, mes bus suteikti jums puikus aptarnavimas po pardavimo.

Nereikia aklai, kad vienas blogas-žvaigždučių reitingą, savo mažų perkelti turės lemtingos įtakos mūsų parduotuvėje. Jei jums kyla problemų, prašome susisiekti su klientų aptarnavimo šio laikyti kuo greičiau. Jei jūs vis dar nepatenkinti, mes galime tik rekomenduoti, kad jums kompensacija, ir grąžinti prekes.

Klaviatūros aksesuarai Mielas Jade GUI Šuo Didelis Asmenybės Keycap Animacinių filmų Mechaninė Klaviatūra R4 Vieno Rožinės Skaidrios Stereo PBT Produkto tipas: Keycap Modelis: mechaninė klaviatūra keycap Skaičių klavišus: 1pcs keycap Keycap medžiaga: PBT Stilius: big ear Jade GUI Šuo Stilius: Šuo Šuo didelis ausų Keycap procesas: vidurinis formavimo Ar mechaninė klaviatūra: mechaninė klaviatūros Sąsaja: MX ašis (kryžiaus) Taikoma progoms: dovanos, šalies dovanos, gimtadienio dovanos, žaidimo prizai, Ar remti plug and play): paramos apačioje keycap gali būti pritaikytas spalva bazės, prašome Paaiškinimai, kai užsakymą (arba kreipkitės į klientų aptarnavimo tarnybą, kad išspręstumėte problemą, Kitaip jis bus pasirinkti siųsti pagal nutylėjimą)

Žymos: Pelėms Ir Klavišiniai Priedai, Kompiuterių Ir Biuro, Pigūs Pelių Ir Klavišiniai Priedai, Aukštos Kokybės Kompiuterio Ir Biurui, Pelėms Ir Klavišiniai Priedai.


( 3 Reitingas )

Vnt.