DONQL Automatinė Žvejybos Plaukti Nustatyti EVA Karpis Šviesos Bobber Žuvų Plaukti Su Lightsticks Ar Fishhook Žvejybos Reikmenys Įrankis

€3.92


DONQL Automatinė Žvejybos Plaukti Nustatyti EVA Karpis Šviesos Bobber Žuvų Plaukti Su Lightsticks Ar Fishhook Žvejybos Reikmenys Įrankis

Produkto savybės:

1.Aukštos kokybės žvejybos įranga: Žvejybos plūdės korpusas pagamintas iš EVA plastiko ir matel dalis yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. 2.Aukštos jautrus automatinis float: Kai gaudyti žuvų, pavasarį yra traukiamas, išskyrus laiką, tuomet žvejybos plūdės yra pakreiptas narė. 3.Plačiai naudojamas: Žuvys plaukia gali būti naudojamas per dieną, ir naktį žvejybos, ir glow stick bus švyti naktį pritraukti daugiau žuvų. 4.Žvejybos karoliukai gali išlaikyti plūdės lygio dar gerokai prieš žuvų sugavimo 5.Vertė žūklės reikmenimis: Jis gali naudojamas visų žuvų, įskaitant karpių ir upėtakių,ir įvairių proga,ežero,jūros,upės ir tvenkiniai.

Produkto detalę:

Pastaba:

1.Jei yra kokių nors produkto, nėra sekimo numerį, produktas yra ne gavo, žalos reiškinys, ir kt. prašome susisiekti su mumis laiku, mes padėsime jums išspręsti problemą. 2.Norėdami palengvinti jūsų kitą apsipirkti, galite toliau mūsų parduotuvėje tapti ventiliatorius arba pridėti pageidavimų sąrašą.

Žymos: Žvejyba Plaukti, Sportas Ir Pramogos, Pigūs Žvejybos Plaukti, Aukštos Kokybės Sporto Ir Pramogų, Žvejyba Plaukti.


( 5 Reitingas )

Vnt.