Montessori Matematikos Balansavimo Masto Švietimo Žaislas, Skirtas Kūdikių Skaičius, Stalo Žaidimas Beždžionių, Kiaulių, Kačių, Gyvūnų Vaikas Mokytis Matematikos Žaislai

€2.89


Funkcijos: 1. Spalvų Pažinimas: spalvinga skaitmeninio modelio bandymą, vaikų reakcijos į paprastą vizualinis stimulas. tačiau taip pat gali žaisti svarbius vaidmenis intelektinės plėtros savo vaikų. 2. Svoris Pažinimas: Kiekviena beždžionė svoris gramais, kurie gali padėti vaikus sudominti svoris ir balansas, ir padėti įkvėpti vaikų interesų 3. Rankų judesių koordinavimą, master likutis: sugaunant, kraštutiniu atveju ir kitus veiksmus, vykdyti vaiko rankų judesių koordinavimą, bet taip pat gali sverti kitų bendrų aplink namus 4. Komandinis darbas, tėvų-vaikų bendravimą: Mama ir Tėtis kartu išmokti naujų žinių ir neleiskite vaikams žaisti protingas konkurencijos 5. Subtilus ir sklandžiai gydymas: pasirinktos aukštos kokybės ekologišką plastiko, nr. galąstuvas, lygaus paviršiaus, Įvadas į gameplay: žaidimo Tikslas: Sujungti 30 dvipusių kortelių, su sąlyga,,numerius ir beždžionė, poreikių vaikų ugdymo skaičiavimo formulė matyti žaidėją, kuris renka 5 kortas. trys būdai, kaip žaisti tris lygius 1. Paprastas sunku - žalia kortelė, skaitmeninis pripažinimas 2. Vidutinio sudėtingumo raudonos kortelės, mokytis skaičius 3. Sudėtingas sunku - mėlynos kortelės, Be to, formulė Specifikacija: Medžiaga: Plastikas Dydis: 33,5 x 17 x 5,5 cm Spalva: Spalvinga Tinka Amžius: Virš 1 Metų Pakuotė: 1 x rinkinys Matematika Balansavimo Masto Žaislas Pastaba : 1. JEI jūsų pirkimo neatitinka geros prekinės kokybės, tinkamumo, ar atitinka aprašymą, galime užtikrinti, kad jūsų klausimai būtų išspręsti. 2. Už klaidingai-išsiųsti elementai, Prašome susisiekti su mumis per 48 valandas po gimdymo.Mes pasirūpinsime, kad pateikti teisingą objektų arba grąžinti visus jūsų mokėjimą. 3. Už gaminius su trūkumais arba netinkamų produktų, prašome atsižvelgti į nuotraukas ar vaizdo įrašus, mes išsiųsti arba grąžinti po patvirtinimo.

Žymos: Matematikos Žaislai, Žaislai Ir Pomėgiai, Pigus Matematikos Žaislai, Aukštos Kokybės Žaislai Ir Pomėgiai, Matematikos Žaislai.


( 4 Reitingas )

Vnt.