PICT JŪS Stačiakampio Nagų Spaudos Plokščių Geometrinių Dizaino Nerūdijančio Plieno Nagų Vaizdo Antspaudas Šabloną Įrankiai J003

€1.44


Specifiniai tikslai: Kiekis: 1 Vnt Modelis: Kaip nuotraukos rodo, Dydis: 12 cm * 6 cm Medžiaga: Nerūdijančio Plieno Rėmai ir demonstravimo Kiekis: 1 Vnt PICT Jūs Nagų Spaudos Plokštės Charakteristika: 100% brand new ir aukštos kokybės. Tai yra labai patogu ir lengva naudoti. Priemonės jūsų reikia sukurti, atrodo gražiai. Tinka profesionalams ir namų naudojimui. Naudoti etapai: 1 Etapas. Pašalinti mėlyna apsauginė plėvelė nuo štampavimo plokštė. 2 žingsnis. Taikyti štampavimo lenkijos piešinys. 3 žingsnis. Padaryti grandiklis pasviręs daugiau, nei 45 laipsniai ir sunkiai išjungti per didelių lenkų greitai ir stipriai iš vidaus į išorę. 4 žingsnis. Iškart paspauskite matricos raktas su švelniu judesiu roll imtis projektavimo. Vaizdas yra perkeliamas į matricą. 5 žingsnis. Antspaudo atvaizdą ant savo nagų su švelniu judesiu roll. Vaizdas perduodamas į jūsų nagų. 6 žingsnis. Pakartokite ankstesnius veiksmus, už visas jūsų nagai. 7 žingsnis. Po to, kai projektas bus baigtas, taikyti viršutinį sluoksnį, ilgalaikių dėvėti.

Žymos: Nagų Dailės Šablonai, Grožis Ir Sveikata, Pigūs Nagų Dailės Šablonai, Aukštos Kokybės Grožio Ir Sveikatos, Nagų Dailės Šablonai.


( 3 Reitingas )

Vnt.