Vonia Plytelės Ir Dušo Remonto Komplektas Porceliano Taisymo Rinkinys, Skirtas Nulaužti Chip Keraminės Grindų Žetonų Įbrėžimų, Įlenkimų Ir Defektų Taisymo p3

€1.93


Vonia, Plytelės ir Dušo Remonto Komplektas Baltos spalvos Vonia,Tualetas ir Porceliano

Aprašymas: Naudoti taisyti žetonų, įbrėžimų, įlenkimų ir defektų. Gali dirbti ant stiklo, akrilo, keramikos, emaliuotų plieno ir emaliuoto ketaus. Ji turi labai tvirtą sukibimą ir gali būti aptiktas vos, vos po kelis paprastus žingsnius. Atsparus vandeniui, sustabdyti nuotėkio ir patvarus epoksidinės akrilo suteikia blizgesio apdaila padaryti paviršiai, ieškoti naujesnių.

Nepavojingas ir jokio nemalonaus kvapo, vandeniui ir skalbti. Mūsų langai su stiklo vonia remonto rinkinys, sutaupys jums brangūs, mokesčiai iš remonto dirbtuvių. Ar norite ištaisyti savo skaldos akrilo ir porceliano vonia, emalio, kriaukle, ar stiklo, plytelių, mūsų vonia remonto rinkinys yra geriausias variantas.

Mūsų vonios remonto komplektas veikia gerai su bet kuriuo vonia dažų. Ilgalaikės taisymo rezultatas. Taikoma objektų: baseinas, tualetas, vonia, keraminių plytelių, porceliano ir kt.

INSTRUKCIJOS:

1. Pašalinti Priedo A ir B su medinių įrankių masto 1: 1. 2. Sumaišykite kartu ant laužo kartono. 3. Taikyti mišinio pažeistos zonos su mediniais priemonė, ir kad ji sklandžiai. Laukia 24h už compeletly sausas. 4. Naudojant švitriniu popieriumi, kad būtų sklandžiai suremontuotas srityje. Padaryta!

PERSPĖJIMAI:

1. Kietėjimo laikas gali šiek tiek skirtis su temperatūra. Kuo žemesnė temperatūra, thelonger kietėjimo laiką. Paprastai kietėjimo laikas yra 24 valandos. 2. Įsitikinkite, kad mišinys A Dalis ir B Dalis, kruopščiai, siekiant pasiekti norimą remonto rezultatų. 3. Jei suremontuotas, plotas yra pernelyg nešvari, išvalykite jį pirmą kartą.

Pakavimo Sąrašas: 2x Keramikos remonto pasta

Žymos: Plytelių Skiedinio, Namų Tobulinimas, Pigūs Plytelių Skiedinio, Aukštos Kokybės Namų Tobulinimas, Plytelių Skiedinio.


( 2 Reitingas )

Vnt.