Mini 30Pin 5.0 "Bluetooth" A2DP bluetooth " Muzikos Imtuvas Bevielio Stereo Garso 30 Pin Adapteris Sounddock II 2 IX 10 Nešiojamųjų Garsiakalbių

€2.73


Aprašymas:

Specifikacijos

Produkto savybės.

1: paverskite savo Ne "Bluetooth" garsiakalbis su 30-pin bendra jungtis į "Bluetooth" belaidį garsiakalbį, ir laisvai klausytis savo mėgstamų dainų (Jei paprašykite slaptažodį, įveskite "0000"). Tada galite nemokamai iPod amžinai.

2: Ne baterija produkto, Galia nuo 30-pin dock garsiakalbis, Paprastas valdymas; Plug and play.

3: Parama A2DP V1.2, suderinama su visais A2DP siųstuvas, "Bluetooth" stereo adapteris (įskaitant mobiliuosius telefonus, bet "Bluetooth" versija, arba bet kokia operacine sistema, "Android" arba " IOS " sistema), kaip joks kitas purvinas linijų pasaulyje.

4: Nešiojamų ir mini dydis, lengvas ir patogus.

5: Laisvai ir be laidų klausytis muzikos; Darbinis atstumas yra ne mažesnis kaip 10 metrų (30 pėdų)

6: Aukštos Versija 5.0 "Bluetooth" Mikroschemą, crystal kokybės Muzikos, leidžia mėgautis malonumą kristalų muzikos atkūrimą.

Kaip naudoti?

1. Prijungti "Bluetooth" imtuvo 30 pin garsiakalbis dokas teisinga kryptimi, jei nėra nieko, galingumas automatiškai, prašome įdėkite kištuką į kitą kryptį.

2. Įjunkite "Bluetooth" funkciją savo pirmojo mobiliojo ryšio telefono

3. Paieškos Binyeae ir pora prie jo.

4. Jei sėkmingai suporuotas, jūs galite žaisti savo mėgstamą muzika belaidžiu ryšiu.

Techniniai duomenys:

Prekės informacija

"Bluetooth" Versija : Bluetooth 5.0 + EDR, Class II

Baterija : Ne Baterija, nereikės Krauti, Plug Naudoti

"Bluetooth" profilis : A2DP v1.3

Muzikos Codec Formato : AAC, MP3, SBC

"Bluetooth" Range : 10 metrų

Uosto : 30 SpilleFemminileDocking Garso Uostas

Bluetooth dažnio 2 2.402-2.480 GHz

Gaminio dydis : 46.0 * 37.7 * 8.9 mm

Neto svoris : 11.9 g

Medžiaga : ABS + PC

Suderinama sąrašą : SoundDock Nešiojamas Skaitmeninis Muzikos Sistema, ; Sounddock II Skaitmeninės Muzikos Sistema, ; SoundDock 10 Skaitmeninių Muzikos Sistema

Nesuderinama Lista SoundDock Skaitmeninės Muzikos Sistema

Pakuotė:

1*Adapteris

1* Naudotojo Vadovas

Pastabos:

Dėmesio:

1) Šis "bluetooth" 30 pin adapteris yra NE naudoti skirtingų grandinių projektavimo 30 docking pin.

2) Jei jūsų garsiakalbio modelis NĖRA suderinama sąrašą, ar jūsų garsiakalbis yra kaina, sąrašas, prašome Snowden tyrimą dėl sprendimo, prieš perkant jį, siekiant išvengti ginčo ar tarpusavio laiko nuostolių ar ekonomika.

3) Prašome palikti TEIGIAMĄ atsiliepimą, jei jus tenkina šią prekę, ir SUSISIEKITE SU PARDAVĖJU PRIEŠ atidarydami ginčas, ar palikti neutralią atsiliepimus ar neigiamų atsiliepimų. Neleisk, kad neigiamų atsiliepimų palaidoti šį puikų produktą.

4) Šis "Bluetooth" Adapteris neveikia Sounddock Skaitmeninės Muzikos Sistema, PerBose Sounddock Skaitmeninės Muzikos Sistema。

Žymos: Bevielio Ryšio Adapteris, Buitinė Technika, Pigiai Bevielio Ryšio Adapteris, Aukštos Kokybės Buitinė Technika, Bevielio Ryšio Adapteris.


( 4 Reitingas )

Vnt.